Author: 1***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: absolutely perfect wig to be Cha Cha Digorio. Needed alot off back combing but delighted with results. Dress also from Shein.
Color: Black | 1 photo(s)
Price: 128kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Dye |
| Heat Tolerence | 80 |
| Net Weight | 130 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2401077444018544 |
Author: 1***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: absolutely perfect wig to be Cha Cha Digorio. Needed alot off back combing but delighted with results. Dress also from Shein.
Color: Black | 1 photo(s)
Author: 3***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and easy to use
Color: Black
Author: o***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so natural and nice love it, I really recommend it to you guys
Color: Black
Author: 4***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: best wig ever loved it fluffy
Color: Black